Atelier na Targówku Fabrycznym to miejsce legenda na warszawskiej mapie obiektów zdjęciowych. Teren 6ha to swoiste eldorado dla artystów. Nieregularnie rozmieszczone lokomotywy, stare, zardzewiałe silosy, beczki, czy stosy palet i kontenerów sprawiają, że jest to miejsce inspiracji nie tylko wielkich gwiazd fotografii, czy filmu, ale każdego kto czuje jak wielką, artystyczną duszę ma to miejsce. 

Na terenie zlokalizowana jest hala pofabryczna 850m2, słynne Atelier na antresoli hali, surowe pomieszczenia wraz ze spiralną klatką schodową, piwnica z podłogą w szachownicę oraz ruiny sąsiadującej hali, które dumnie zagrały ruiny klasztoru Monte Cassino! 

Idea Fabrycznego Atelier to otworzenie dla artystów, dotąd niedostępnych budynków pofabrycznych. Miejsca te zostają na zawsze uwiecznione przez fotografów, filmowców, scenografów w niespotykany dotąd dla nich sposób. To swoisty hołd dla tych przestrzeni, dla ich duszy, która dotąd pozostawała nieodkryta.

Realizowaliśmy plany z miażdżeniem samochodów, podpalaniem obiektów, czy tworzeniem deszczu na zamówienie. Takie plany to nasza specjalność:)

Zabudowania pofabryczne na Targówku Fabrycznym kończą swoją historię w przeciągu kilku miesięcy.

Czasu na zrealizowanie projektów zostało więc niewiele. Zapraszamy do rezerwacji Targówka!

 

Kontakt w sprawie wyceny i rezerwacji: fabryczneatelier@gmail.com

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO