TO JUŻ 2 TYGODNIE ISTNIENIA WYNAJMIJSIE.PL !

To już 2 tygodnie portalu Wynajmijsie.pl! Prace nad stworzeniem portalu trwały długie miesiące. Chodź idea portalu była niezmienna, o tyle forma zmieniała się wielokrotnie, czym doprowadzałam programistę Tomka do szewskiej pasji;) Po setkach maili i testowania powstał portal oparty na takich oto założeniach:


Łączymy, nie dzielimy.
Pracując w branży foto i filmowej natknęłam się na przedziwne dla mnie zjawisko- kategorycznego rozdzielania tych dwóch branż. Filmowcy mają swoje strony, grupy facebookowe, a fotografowie i modelki swoje. Czy nikt nie zwrócił uwagi na to, jak bardzo zbliżone są one do siebie? Plan zdjęciowy u filmowców, plan zdjęciowy u fotowców, modelki/aktorzy, oświetlenie/oświetlenie, lokacje filmowe/lokacje zdjęciowe, praca na planie i post produkcja/ praca na planie i post produkcja. O co więc chodzi w tym całym rozgraniczaniu? Tak powstało pierwsze założenie- łączymy, a nie dzielimy. Z dwóch branż powstała jedna- branża artystyczna.


Wszystko pod ręką
Wynajmijsie.pl jest narzędziem pomocnym na każdym etapie tworzenia projektu artystycznego. Od planowania lokacji, po montaż. Modelki, statyści, oświetleniowcy, kierownicy planu, czy rekwizyty… znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy sprawdzić ogłoszenia lub dodać swoje!

Nareszcie znajdziesz katalog pojazdów do projektu, za pomocą jednego kliknięcia. Koniec z powtarzającymi się zapytaniami o mieszkanie PRL lub dach z widokiem na stolicę:) Swoją drogą jeszcze dwa zapytania i sama wybuduję kamienicę z łazienką z wolnostojącą wanną, z pokojem w stylu francuskim, ciekawą klatką schodową i wejściem na dach… oczywiście z widokiem na stolicę;)))

 

Za darmo
Sama mam lokacje i doskonale znam to uczucie, gdy widzę moje przestrzenie z marżą ponad 100%, a nawet 300% na stronach pośredników. Zdjęcia sama przesyłałam, opis skopiowany z tej strony, generalnie zero wkładu własnego.

Na jednym z największych portali ogłoszeniowych próbowałam sprzedać odrestaurowany mebel i wtem zaskoczenie… opłata za wstawienie ogłoszenia, nie prowizja od transakcji, ale opłata za ogłaszanie się, bez gwarancji sprzedaży. Od razu wyłączyłam stronę i zapisałam w notatniku “żadnych opłat za wstawianie ogłoszeń”. Zapisano, wykonano.


Oferujesz i Szukasz
Tak jak na grupie facebookowej “Lokacje 2.0” możesz ogłaszać swoje przestrzenie ale i wstawiać zapytanie o konkretne elementy projektu. Portal otwiera się na szukających… a trzeba przyznać jest ich wiele, więc opcja “poszukiwane” działa i ma się bardzo dobrze, bazując na statystykach strony.

Budowanie portalu ogłoszeniowego dla branży artystycznej jest nie lada wyzwaniem. Sądząc po wynikach uzyskanych po tych 2 tygodniach i wiadomościach z gratulacjami, upewniłam się, że to przedsięwzięcie ma sens. Wynajmijsie.pl ma szansę stać się najbardziej pomocnym narzędziem w pracy tysiąca artystów. A dla tego tytułu warto poświęcić kilka miesięcy pracy i kilka nocy przy biurku.


Niech Wam służy!


Autor: Dorota Kowalska

Dorota Kowalska- założycielka projektu Heart2art. Marketingowiec z wykształcenia i z pasji. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Marketing. Od 7 lat tworzę marketing firm w wielu branżach, od artystycznej, przez przemysłową, aż po rolniczą. Wyznaję zasadę, że w życiu zawodowym marketingowca nie ma zadań niemożliwych. 

 

 

Heart2Art  

Dorota Kowalska

Magdalena Knapczyńska

Grzegorz Raubo

Justyna Kolbuch

Edyta Girgiel


ZNAJDŹ NAS:


BĄDŹ NA BIEŻĄCO