FABRYCZNE ATELIER Z NOMINACJĄ NA YACH FILM FESTIVAL

W 26 edycji Yach Film Festival, na którym nagradzane są polskie wideoklipy, Fabryczne Atelier uzyskało zaszczytną nominację w kategorii plastyczną realizację przestrzeni. To ogromny zaszczyt, tym bardziej że Festiwal ma na celu uhonorowanie najcenniejszych, najciekawszych, pionierskich i przełomowych prac zrealizowanych w 2017 roku. 

Do tegorocznego konkursu zgłoszono 270 teledysków. Wszystkie musiały powstać w ciągu 12 miesięcy poprzedzających festiwal. Zwycięzców wyłoniło specjalne jury, w którym zasiedli Jan Komasa, Tomasz Żąda, Łukasz Rusinek i Yach Paszkiewicz. 

To niezwykłe, że po zaledwie roku od powstania projektu Heart 2 art, Fabrycznego Atelier miałam możliwość zasiąść na uroczystej gali pośród tak znamienitych ludzi ze świata filmu i to w roli nominowanej! Z dumą reprezentowałam całą ekipę pracującą na planie teledysku Marka Napiórkowskiego "The Way" z najnowszej płyty Warsaw-NewYorkCity, w reżyserii jedynej w swoim rodzaju- Olgi Czyżykiewicz. Kobiety, która widzi i czuje więcej, która swoją pracą inspiruje tysiące ludzi, w tym mnie. To była niebywała przyjemność móc pracować u boku tak utalentowanej osoby. 

W klipie wystąpili wspaniali aktorzy: Danuta Stenka, Iza Kuna, Hanna Konarowska, Grzegorz Małecki, Krzysztof Stelmaszyk i Piotr Adamczyk oraz tancerka Ilona Bekier. Na samej płycie zagrali znamienici muzycy: Manuel Valera (NYC), Robert Kubiszyn (WAW), Clarence Penn (NYC), a znakomite solo na saksofonie zagrał niezrównany Chris Potter!!! To zasługa Marty Sołtys- kobiety instytucji, która swoją ciężką pracą pokazuje, jak działa manager gwiazd z krwi i kości. 

Niebywałe, jak wiele szczęścia daje mi moja praca. Dziewczyny... dziękuję!

 

Zapraszam do oglądania:


Autor: Dorota Kowalska

Foto: yff.pl

Heart2Art  

Dorota Kowalska

Magdalena Knapczyńska

Grzegorz Raubo

Justyna Kolbuch

Edyta Girgiel


ZNAJDŹ NAS:


BĄDŹ NA BIEŻĄCO